• Patronat Honorowy


  Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego objęło patronatem honorowym jubileuszowy X. Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju (23-25.11.2023 r.) 

 • Jubileuszowy XX Letni Festiwal Muzyczny w Krynicy-Zdroju


  W dniach 21-22 lipca 2023 w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego w Krynicy-Zdroju odbędzie się XX Letni Festiwal Muzyczny. W trakcie festiwalu usłyszymy najsłynniejsze arie i pieśni z oper i operetek.

 • XIX Letni Festiwal Muzyczny 2022


  Za nami XIX Letni Festiwal Muzyczny, który odbywał się w dniach 21, 22, 23 lipca 2022 r. w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego w Krynicy-Zdrój, o godz. 19:00.   Artystami Festiwalu byli (w kolejności występowania):   Zoya Petrova, Jadwiga Postrożna,  Marta Mika,  Wioleta Sędzik, 

 • Koncert z okazji 120 rocznicy urodzin Jana Kiepury


  Każdego roku w maju Krynickie Towarzystwo Kulturalne im. Jana Kiepury organizuje Koncert z okazji rocznicy urodzin Jana Kiepury, które przypadają 16 maja.

 • 117 Rocznica urodzin Jana Kiepury


  Tradycją Krynickiego Towarzystwa Kulturalnego im. Jana Kiepury jest w dniu rocznicy urodzin patrona złożyć kwiaty pod jego pomnikiem przy ul. Piłsudskiego. Punktualnie o godz. 12:00 Prezes Towarzystwa Małgorzata Miecznikowska-Gurgul wraz z Zarządem i częścią członków Towarzystwa pojawiła się w umówionym miejscu i złożyła hołd wielkiemu tenorowi.  

 • IV Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury


  Krynickie Towarzystwo Kulturalne im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju już po raz czwarty zaprasza wszystkich wielbicieli sztuki śpiewaczej na przesłuchania i Koncert Laureatów IV Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju. Ramowy program konkursu:

 • Koncert Jazzowy


  Krynickie Towarzystwo Kulturalne im. Jana Kiepury zaprasza wyjątkowy koncert jazzowy, który odbędzie się w niedzielę 24 sierpnia, o godz. 19:00 w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego w Krynicy-Zdroju. Podczas koncertu zagrają dla Państwa wybitni muzycy: Eugeniusz Kubat – kontrabas Piotr Matusik – pianino Michał Dziewiński – perkusja.

 • XII Letni Festiwal Muzyczny


  Krynickie Towarzystwo Kulturalne im. Jana Kiepury zaprasza na XII Letni Festiwal Muzyczny.  Pierwszy koncert - 16 lipca br. w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego w Krynicy-Zdroju o godz. 19:00. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w: "Czekolada i Zdrój" w Starym Domu Zdrojowym oraz na godzinę przed koncertem.

 • Lotto wspiera KTK im. Jana Kiepury


  Totalizator Sportowy – właściciel marki LOTTO i Krynickie Towarzystwo Kulturalne im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju po raz kolejny podpisały umowę o współpracy w zakresie organizacji imprez kulturalnych, na mocy której LOTTO będzie wspierać wydarzenia kulturalne organizowane przez Krynickie Towarzystwo Kulturalne im.

 • 112 Urodziny Jana Kiepury


  112 Urodziny Jana Kiepury Krynickie Towarzystwo Kulturalne im. Jana Kiepury zaprasza na koncert „112 Urodziny Jana Kiepury” 17 maja (sobota) 2014 r. o godzinie 19:00 w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego. Wystąpią: Maciej Komandera - tenor, Katarzyna Rzeszutek - fortepian, Michał Kubarski - akordeon Regina Gowarzewska - prowadzenie